Kamerové sestavy

Kompletní kamerové systémy pro chatu, dům, obchod, kanceláře i sklady. Nabízíme také instalaci zakoupených kamerových setů kdekoli po České republice.

Podkategorie

 • Sety - varifokální...

  Kamerové systémy připravené pro snadnou instalaci za zvýhodněnou cenu. Kamerové sety obsahují kvalitní kamery s varifokálním objektivem a infra přísvitem, záznamové zařízení a napájecí zdroje.

 • Sety - fixní objektiv

  Kamerové systémy připravené pro snadnou instalaci za zvýhodněnou cenu. Kamerové sety obsahují kvalitní kamery s fixním objektivem a infra přísvitem, záznamové zařízení a napájecí zdroje.

 • Sety - 1.3Mpix - HD...

  Kamerové systémy připravené pro snadnou instalaci za zvýhodněnou cenu. Kamerové sety obsahují kvalitní kamery s rozlišením 1.3Mpix - HD ready - 720P a infra přísvitem, záznamové zařízení a napájecí zdroje.

 • Sety - 2Mpix - FullHD...

  Kamerové systémy připravené pro snadnou instalaci za zvýhodněnou cenu. Kamerové sety obsahují kvalitní kamery s rozlišením 2Mpix - FullHD - 1080P a infra přísvitem, záznamové zařízení a napájecí zdroje.

 • Sety - pro venkovní...

  Kamerové systémy připravené pro snadnou instalaci za zvýhodněnou cenu. Kamerové sety obsahují kvalitní kamery ve venkovním provedení s infra přísvitem, záznamové zařízení a napájecí zdroje.

 • Sety - pro vnitřní...

  Kamerové systémy připravené pro snadnou instalaci za zvýhodněnou cenu. Kamerové sety obsahují kvalitní kamery pro vnitřní použití s infra přísvitem, záznamové zařízení a napájecí zdroje.

Kvalitní a spolehlivé kamerové systémy pro ochranu veškerých typů prostor.